درباره ما - شرکت ارتباطات دوربرد

تاریخچه ما

شرکت ارتباطات دوربرد در سال 1387 ، با بهره گیری از متخصصان خبره داخلی و خارجی، با هدف ارائه خدمات آنلاین و توسعه فعالیت های مبتنی بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک تاسیس گردید و به منظور دستیابی به اهداف و ماموریت های پیش رو، این شرکت در کنار راه اندازی مرکزداده (Data center)، اقدام به تشکیل تیم های تخصصی نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه، متشکل از خبره های کشور نموده است .
 
 مرکز داده شرکت ارتباطات دوربرد فارس به عنوان هسته اصلی زیرساخت سرویس های شرکت و منطبق با جدیدترین استانداردهای جهانی احداث گردیده و از پیشرفته ترین تجهیزات رایانه ای برخوردار می باشد .
 
 محصولات وخدمات شرکت ارتباطات دوربرد فارس ، آمیزه ای از تکنولوژی های روز دنیا و تجارب و دانش کارگروه های تخصصی و فوق تخصصی شرکت می باشد که در راستای فراهم نمودن خدمات هرچه بهتر و به منظور مرتفع سازی نیازهای هموطنان عزیزمان، مطابق با جدید ترین استاندارد های جهانی می باشد.

فلسفه دوربرد

ما به اصولی پایبند هستیم که پر از ارزشهایی است که از طریق کارآفرینی و کمک به هم نوعانمان به وجود آمده است. 
 
فرهنگی که سلسله مراتبی نیست و به معنای واقعی، با هم ساختن را می رساند. حرکتی جمعی برای پرورش نوآوری و پیشرفت دانش بشر در کشوری که پر از استعداد، توانایی و سرمایه است ولی دستاوردهای کمی دارد.
 
ما باور داریم که کارآفرینی زبان مشترکی است که تمام انسان ها را در سراسر دنیا به هم وصل میکند . ما به دنبال خلق کسب کاری استثنایی هستیم، سرمایه های ما کسانی هستند که حاضرند تا همه چیز را بدهند تا چشم انداز خود و ارتباطات دوربرد را محقق سازند.
 
 این افراد آماده مقابله با همه چالشهای پیش روی خود هستند تا به موفقیت برسند. آنهایی که از شکست خوردن نمیترسند و میدانند که شکست، کلید موفقیت است. آن ها ماموران تغییر و نوآوری در تمام دنیا هستند و این افرادند که آینده جوامع را شکل می دهند، نه سیاستمداران ! 
 
حقیقت وجودی ارتباطات دوربرد ، نه یک برنامه است، نه یک فضا برای کار کردن و نه یک شرکت. ارتباطات دوربرد فارس یک تفکر است. اینجا جایی است که میتوانیم، ایده ها را توانمند کنیم و به آرزوهایی که داریم برسیم و از طریق افرادی که هم فکرمان هستند حمایت شویم. 
 
محرک های ارتباطات دوربرد ، نه پول است و نه افتخار، بلکه تشویق کردن و حمایت از هم نوعانمان در مسیر سفرشان …
 

مأموریت دوربرد

این شرکت ماموریت دارد تا با ایجاد زیر ساخت های اصلی و متمایز زمینه جذب، استقرار و توسعه صنایع مرتبط با IT و نیاز مند به IT را فراهم ساخته و با توسعه قابلیت های مدیریتی توجه ای ویژه به فناوری های روز و تکیه بر منابع انسانی متخصص و با انگیزه، در بازاریابی، مدیریت و اجرای پروژه های ملی و بین المللی حوزه فاوا و صنایع وابسته به عنوان یک پیمانکار عمومی ایفای نقش نماید.

 در این رهگذر با توجه به وجود زیر ساخت های برتر فناوری اطلاعات قابلیت سرویس دهی به سازمانها، صنعتگران و مشتریان مرکز داده و ایرانیان را دارا می باشد.
دوربرد

چرا دوربرد؟

پشتیبانی و مانیتورینگ

پشتیبانی 7/24 حتی در روزهای تعطیل به صورت،تلفنی، سامانه تیکتینگ و گفتگوی بر خط، متخصصان شرکت ارتباطات دوربرد فارس به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در حال نظارت بر صحت عملکرد سرویس های میزبانی شده در مرکز داده این شرکت هستند.

محافظت از داده

ارائه راهکارهای جامع پشتیبان گیری از اطلاعات به صورت برخط و یا برنامه ریزی شده در کنارقابلیت اسفاده از روش های رمزگذاری متنوع امنیت داده های شما را تضمین می نماید.

امنیت خدمات

بکارگیری نرم افزارهای استاندارد و منطبق با جدیدترین تکنولوژی های امنیتی و تبادل داده، استفاده از الگوریتم های به روز و دارای استاندارد بین المللی جهت رمزنگاری و نگهداری از داده‌ها.

تیم حرفه ای

تیم حرفه ای

تیم های حرفه ای مدیریت مرکز داده، امنیت، شبکه و غیره شرکت ارتباطات دوربرد فارس، آماده ارائه خدمات نوین با کیفیت بین المللی به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

دیوار آتش

علاوه بر دیوارهای آتش مکانیزم های تشخیص و جلوگیری از نفوذ با استفاده از چندین لایه فایروال پیشرفته ضریب ایمنی خدمات سرویس های میزبانی شده را در سطح رقابتی قرار میدهد.

بهبود سرعت

برخورداری از چندید بستر ارتباطی فیبر نوری و شبکه های بین استانی در کنار بکارگیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات ارتباطی، ارائه خدمات میزبانی شده در مرکز داده دوربرد را با سرعت بسیار بالا برای مشترکین مهیا می‌سازد.

خدمات ارتباطات دوربرد

اینترنت وایرلس

خانگی و تجاری

سرویس های ابری

خرید هاست، دامنه و سرور

پهنای باند اختصاصی

سرعت تا بینهایت

خدمات تلفن وُیپ

تلفن درون شبکه و سازمانی

اینترنت پوینت تو پوینت

سرویس اینترنت اختصاصی