اخذ نمایندگی شرکت دوربرد فارس

نمایندگی شرکت دوربرد

شرکت ارتباطات دوربرد به عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت وایرلس در کشور برای گسترش خدمات و ارائه سرویس‌های اینترنت پرسرعت وایرلس خود در تمامی نقاط کشور، مایل به جذب نماینده فعال است. اشخاصی که تمایل به همکاری، سابقه فعالیت در زمینه مشابه و یا در حال حاضر دارای یوزر اینترنت هستند، می‌توانند برای همکاری با شرکت دوربرد اطلاعات خود را ارسال کرده و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایند.

همچنین در صورتی که تجهیزات ارائه سرویس، مانند دکل یا سایر پیش نیاز‌های ارائه سرویس را دارا باشید می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید و برای همکاری با شرکت دوربرد فارس، اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز

برای همکاری با شرکت دوربرد و یا اخذ نمایندگی اینترنت وایرلس دوربرد، اطلاعات هویتی، آدرس محل سکونت و محل فعالیت نمایندگی، توانایی خرید تجهیزات از سایر شرکت‌ها و یا تمایل به خرید از ما، سابقه فعالیت خود در این زمینه به همراه تصویر چک و یا سفته به مبلغ یک میلیارد ریال (۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال) را برای ما ارسال کنید و سپس همکاران ما برای تکمیل ثبت نام با شما تماس خواهند گرفت.

راه‌های ارتباط با ما

  • شیراز، خیابان اردیبهشت شرقی، برج IT طبقه دهم. کدپستی: ۷۱۳۴۷۷۷۶۶۳

  • شماره تماس : ۰۷۱۳۲۱۱۰ داخلی ۹۳۲ واحد اخذ نمایندگی

اطلاعات حساب بانکی

شما همچنین برای دریافت پورسانت خدمات خود باید اطلاعات حساب بانکی، شامل نام و شعبه بانک، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا برای دریافت پورسانت خدمات از آن استفاده شود.

تکمیل فرم اخذ نمایندگی

متقاضی اخذ نمایندگی شرکت دوربرد، در صورتی که قصد همکاری در ارائه سرویس‌های شرکت دوربرد را دارید، می‌توانید با تکمیل فرم و ارسال آن برای ما درخواست خود را در این زمینه ثبت کنید و پس از آن همکاران ما برای همکاری و نکات تکمیلی با شما ارتباط خواهند گرفت.

فرم اخذ نمایندگی شرکت دوربرد فارس

خدمات ارتباطات دوربرد

اینترنت وایرلس

خانگی و تجاری

سرویس های ابری

خرید هاست، دامنه و سرور

پهنای باند اختصاصی

سرعت تا بینهایت

خدمات تلفن وُیپ

تلفن درون شبکه و سازمانی

اینترنت پوینت تو پوینت

سرویس اینترنت اختصاصی