دیتا سنتر

دیتاسنتر دوربرد، پیشگام در امنیت داده ها

در دیتاسنتر دوربرد ، ما به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر ، با افتخار مرکزی ایمن و قابل اطمینان را به مشتریان عزیز ازائه می دهیم. در اینجا مفاهیم مدیریت ، امنیت و پشتیبانی از داده ها به بالاترین سطح ممکن ارتقا می یابد و مشتریان ما میتوانند با آرامش کامل از کیفیت و امنیت خدمات ما بهره مند شوند.

مرکز داده دوربرد با مجوز مراکز ارائه دهنده خدمات افتا، پهنای باند ارتباطی بالا ، سرورهاي قدرتمند مجازی، اختصاصی و ابری، تجهيزات پيشرفته تامين برق و سیستم های تهویه و خنک کننده و با به کارگیری متخصصان مجرب، امكان راه‌اندازي سرورهاي وب، پایگاه داده، میل سرور و … را براي شرکت‌های بزرگ و کوچک فراهم کرده است.

datacenter

چرا دیتاسنتر دوربرد؟

green check  امنیت بالا

ما در مرکز داده دوربرد با لایه های امنیتی فوق پیشرفته ، فایروال های قدرتمند، نظارت شبانه روزی حضوری و ویدیویی و راهکار های پیش بینی شده برای مقابله با حملات امنیتی به حفاظت از اطلاعات شما اعتماد کامل داریم.

green check  آپ تایم با میانگین 99.9%

دیتاسنتر دوربرد با ایجاد شبکه‌های قدرتمند و پشتیبانی از امکانات برق اختصاصی از دو ورودی مجزا، به شما تضمین می‌کند که سایت‌ها و سرویس‌های شما به‌طور پیوسته در دسترس کاربران باشند.

green check پشتیبانی و مانیتورینگ شبانه روزی

تیم فنی دوربرد متشکل از مجرب ترین متخصصان این حوزه می باشد که در هر زمان از شبانه روز قادر به مدیریت و پشتیبانی از تجهیزات و مشکلات فنی هستند.

green check کاهش هزینه ها و بهره وری بالا

با استفاده از ساختار کارآمد و بهینه‌سازی منابع، دیتاسنتر دوربرد به شما کمک می‌کند تا هزینه‌های خود را به حداقل برسانید و بهره‌وری را افزایش دهید.

green check مطابق با استاندارد ها

دیتاسنتر دوربرد با رعایت استانداردهای بین المللی TIA942 و ANSI/BICSI 002-201 ، از سطح کیفیت بالای خدمات اطمینان حاصل می‌کند.

green check توزیع برق مدیریت شده

دیتاسنتر دوربرد با استفاده از تجهیزات مدیریت شده، به بهره‌ وری بالا و کاهش هدررفت انرژی کمک می‌کند.

green check لود بالانسینگ با هدف کاهش بار ترافیک در شبکه

 با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های لود بالانسینگ، دیتاسنتر دوربرد به بهینه‌سازی ترافیک شبکه کمک می‌کند و عملکرد شبکه را بهبود می‌بخشد. به این صورت با تقسیم بندی و تعادل هوشمندانه منابع بین سرور ها ، کارایی و بهره وری سرویس ها افزایش می یابد.

green check قابلیت گسترش و ارتقا

دیتاسنتر دوربرد با داشتن ظرفیت و امکانات گسترش‌پذیر، شما را قادر می‌سازد که در صورت تغییرات نیازهای کسب‌وکار خود ، به‌راحتی تغییرات لازم را اجرا فرمایید.

این سرویس مناسب چه کسانی است؟

این سرویس مناسب برای سازمان ها و شرکت ها، کسب و کار های آنلاین، شرکت های فناوری اطلاعات، تاسیسات مالی و بانکی، خبرگزاری ها و به طور کلی تمامی صنایع و بخش های اقتصادی است که نیاز به زیرساختی مطمئن و با سرعت و کارایی بالا برای حضور بر روی اینترنت و اینترانت دارند. در این راستا مرکز داده دوربرد راهکاری با قابلیت اطمینان بالا و مقرون به صرفه است.

hosting

سئوالات متداول

شرکت ها با استفاده از خدمات دیتاسنتر کولوکیشن می‌توانند به راحتی و با اطمینان بالا نگهداری سرور ها و اطلاعات خود را برون سپاری کنند و از ایجاد هزینه های اضافی برای تهیه تجهیزات دیتاسنتر جلوگیری کرده و به بهترین نحو بر روی کسب و کار اصلی خود متمرکز شده و نگرانی های مربوط به مدیریت دیتاسنتر را به صفر برسانند.

بله، مالکیت مرکز داده دوربرد تماما متعلق به همین مجموعه است و شما می‌توانید بدون هزینه های اضافی به تمامی خدمات ما دسترسی داشته باشید.

خدمات ارتباطات دوربرد

اینترنت وایرلس

خانگی و تجاری

سرویس های ابری

خرید هاست، دامنه و سرور

پهنای باند اختصاصی

سرعت تا بینهایت

خدمات تلفن وُیپ

تلفن درون شبکه و سازمانی

اینترنت پوینت تو پوینت

سرویس اینترنت اختصاصی