اینترنت وایرلس دوربرد در شهر زیبای شیراز

اینترنت بیسیم شیراز

با اینترنت وایرلس شیراز در خدمت شما مهمانان تازه وارد و مشترکین وفادار دوربرد هستیم. در این نوشته مروری به بیوگرافی دوربرد در بهترین نقش آفرینی اش در زمینه اینترنت وایرلس شیراز (wireless internet  in shiraz) از شروع تا به امروز خواهیم داشت.


بهترین سرویس اینترنت وایرلس در شیراز :


خدمات اینترنت وایرلس شیراز و شرکت ارتباطات دوربرد با حمایت همراهان عزیز خدمت رسانی خود را در حوزه اینترنت بیسیم در شیراز از سال ۱۳۸۷ تا امروز شروع کرده است. با توجه به اینکه حس خوشایند کاربر در استفاده از خدمات برای ما به شدت مهم است لذا همیشه سعی بر این بوده است که چه در بخش فروش چه خدمات پس از فروش وایرلس در شیراز پاسخگوترین و در دسترس ترین باشیم و این خانواده را روز به روز گشترش دهیم. اینترنت وایرلس دوربرد دارای پوشش سراسری کل شهر زیبای شیراز می‌باشد، بدین معنی‌ که در صورت جابجایی محل سکونت شما مشترکین عزیز با خیال راحت تنها با‌ با تماس به ۳۲۱۱۰-۰۷۱ جهت تنظیم آنتن رادیو قادر به اتصال مجدد به شبکه اینترنت می‌باشید.

text

Name Name Sub

اگرپاسختان مثبت است به این صفحه بروید.

همانطور که می دانید یکی از ویژگی های محبوب اینترنت وایرلس مقاومت دیتاها در مقابل بارندگی و برف و مه می باشد. تجهیزات مورد استفاده شرکت ارتباطات دوربرد (دستگاه رادیو جهت دریافت) بر روی فرکانس ۵/۸ گیگاهرتز می‌باشد و اتصال دستگاه رادیوی گیرنده (شما) تا دوربرد به صورت نقطه به نقطه می‌باشد. به همین دلیل عوامل طبیعی و نوسان هوا کمترین تاثیر مخرب را برروی کیفیت دیتاها دارند.


تصاویری یادگاری از تجهیزات دوربرد و خدمات وایرلس شیراز:


 

وایرلس دوربرد در شیراز

 

 

 

وایرلس در شیراز با دوربرد

بقیه مقاله های راهنمای دوربرد:


پست های توصیه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *