اینترنت وایرلس دوربرد در شهر زیبای شیراز

اینترنت وایرلس شیراز

با اینترنت وایرلس شیراز در خدمت شما مهمانان تازه وارد و مشترکین وفادار دوربرد هستیم. با توجه به مزایای اینترنت بیسیم، طرفداران این نوع سرویس اینترنت روز به روز بیشتر می شود. در این نوشته مروری به بیوگرافی دوربرد در بهترین نقش آفرینی اش در زمینه اینترنت وایرلس شیراز (wireless internet  in shiraz) از شروع تا به امروز خواهیم داشت.


بهترین سرویس اینترنت وایرلس در شیراز را از کجا بخریم؟ 


خدمات اینترنت وایرلس شیراز و شرکت ارتباطات دوربرد با حمایت همراهان عزیز خدمت رسانی خود را در حوزه اینترنت بیسیم در شیراز از سال ۱۳۸۷ تا امروز شروع کرده است. با توجه به اینکه حس خوشایند کاربر در استفاده از خدمات برای ما به شدت مهم است لذا همیشه سعی بر این بوده است که چه در بخش فروش چه خدمات پس از فروش وایرلس در شیراز پاسخگوترین و در دسترس ترین باشیم و این خانواده را روز به روز گشترش دهیم. اینترنت وایرلس دوربرد دارای پوشش سراسری کل شهر زیبای شیراز می‌باشد، بدین معنی‌ که در صورت جابجایی محل سکونت شما مشترکین عزیز با خیال راحت تنها با‌ با تماس به ۳۲۱۱۰-۰۷۱ جهت تنظیم آنتن رادیو قادر به اتصال مجدد به شبکه اینترنت می‌باشید. هر سوالی برای خرید اینترنت وایرلس در شیراز دارید به دوربرد بگویید.

برای خرید اینترنت بیسیم در شیراز از روش‌های مختلفی توانید اقدام کنید. شما عزیزان می‌توانید به‌راحتی درخواست سرویس اینترنت خود را از طریق سایت این شرکت ثبت نمایید و کارشناسان بلافاصله با شما تماس بگیرند. لطفاً برای تکمیل فرم درخواست اینجا را کلیک کنید.

آیا علاقه دارید درباره خدمات سرویس اینترنت وایرلس دوربرد و تعرفه ها بخوانید؟

همانطور که می دانید یکی از ویژگی های محبوب اینترنت وایرلس یا اینترنت رادیویی یا اینترنت بدون خط تلفن مقاومت دیتاها در مقابل بارندگی و برف و مه می باشد. تجهیزات مورد استفاده شرکت ارتباطات دوربرد (دستگاه رادیو جهت دریافت) بر روی فرکانس ۵/۸ گیگاهرتز می‌باشد و اتصال دستگاه رادیوی گیرنده (شما) تا دوربرد به صورت نقطه به نقطه می‌باشد. به همین دلیل ذر خدمات بیسیم عوامل طبیعی و نوسان هوا کمترین تاثیر مخرب را برروی کیفیت دیتاها دارند.


تصاویری از تجهیزات دوربرد و خدمات وایرلس در شیراز:


 

وایرلس دوربرد در شیراز

 

 

 

وایرلس در شیراز با دوربرد

بقیه مقاله های راهنمای دوربرد:

دوربردی های اهل شیراز می دانند که:

  گسترده ترین شبکه وایرلس در کشور می باشد.

 از به روزترین تجهیزات در شبکه خود برای سرویس دهی به مشترکین اینترنت رادیویی بهره می برد.

 از متخصص ترین تکنسین ها کمک می گیرد.

 تعرفه های اینترنت وایرلس در شیراز:

همانطور که خدمتتان گفتیم سرویس اینترنت رادیویی یا اینترنت بدون خط تلفن بهترین کیفیت سرعت ممکن در سایر اینترنت های متداول در کشور را دارد. برای شیرازی های مهمان نواز و مهربان عزیز تعرفه های اینترنت وایرلس دوربرد بصورت متنوع طراحی شده است.  سرویس های اینترنت وایرلس در شیراز یا هر شهرستان دیگر استان های تحت پوشش دوربرد نسبت به سایر اینترنت ها دارای پیچیدگی می باشند و لذا از این جهت قبل از اقدام به خرید سرویس اینترنت رادیویی نیاز به انجام کارشناسی و فرایند های خاص خود می باشد.

مناطق تحت پوشش دوربرد در اینترنت بیسیم شیراز:

به دلیل تعدد دکل‌های شرکت دوربرد تمامی مناطق شهر شیراز، شهرک صنعتی، بلوار خلیج فارس و شهر صدرا تحت پوشش  اینترنت بیسیم می باشند.

 

 

شهر صدرا

جاده شیراز – صدرا، جاده صدرا – باجگاه

فاز ۱

 بلوار ایران، بلوار البرز، بلوار ملاصدرا، بلوار سعدی، بلوار حافظ، بلوار فردوسی، بلوار توس، بلوار دهخدا، بلوار اهل بیت

بلوار دانش، بلوار اندیشه، بلوار دنا، کوهسار، بلوار زاگرس

بلوار پاسداران، بلوار مولانا، بلوار خیام، بلوار پارس، بلوار آرش، بلوار آفتاب، بلوار امام خمینی

 

فاز ۲

بلوار ارتش، بلوار تعاون

 


پست های توصیه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *