ارتقا یافته ای با فقدانی عمیق

داغ ترین خبرهای فناوری در دوربرد

گوشی هوشمند LG V50 اولین گوشی (5G) مجهزبه صفحه نمایش دوم، دارای تکنولوژی پوینتر یا اشاره گر و باتری 4000 ولت است.اما برخلاف انتظار،عدم توجه به طراحی جدید سخت افزار و فقدان تکنولوژی های جدید چون تاچ سه بعدی ،ارتقا V50 برای رقابت با گوشی های جدید مجهز به 5G کافی و خیره کننده نیست.

در رقابت با گوشی های هوشمند نسل پنجم و تاشو، ال جی از گوشی انعطاف پذیر خودبا نام LG V50 ThinsQ رونمایی کرد.کاوری نمایشگر با فناوری بیسیم به گوشی V50 متصل شده و آن را به گوشی با دو صفحه نمایش مجزا تبدیل میکند که بسته به نیاز، کاربران میتوانند آن را به صورت مجزا خریدرای کنند، میتوان از این صفحه نمایش اضافی به عنوان دسته کنترل گیم نیز استفاده نمود.صفحه نمایش V50  مجهز به تکنولوژی پوینتر یا اشاره است وکنترل صفحه نمایش بدون نیاز به لمس گوشی تنها با اشاره و حرکت دادن انگشتان دست انجام میشود.

باتری 4000 میلی آمپری تعبیه شده در گوشی، چالش مصرف بالای انرژی مودم های نسل پنجم را برطرف نموده و نیاز کاربران را برای 24 ساعت به خوبی ساپورت میکند. چالش گرمای تولید شده به دلیل وجود مودم های نسل پنجم نیز توسط لوله های خنک کننده به خوبی مهارشده است که در مقایسه با ابعاد گوشی و ضخامت آن، V50 در این رقابت خوب و حرفه ای ظاهر شده است. از دیگر سو، مقاومت گوشی در مقابل آب و گرد و خاک به گونه ای است که در  شرایط بد جوی و نیز شرایط بحرانی نظامی میتوان از آن به خوبی استفاده کرد.

برخلاف توجه ال جی به بخش نرم افزاری گوشی و استفاده از پردازنده ی پرچم دار کوالکام اسپندراگون، رم 6گیگا بایتی، مودم کوالکام X50، ارتقا CPU و پردازنده های گرافیکی، متاسفانه عدم توجه به طراحی سخت افزارمورد قبول در رقابت جدید میان گوشی های نسل پنج چون گلکسی فولد و هواوی میت ایکس و…، فقدانی عمیق را برای V50 شاهدیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *