HP چیست؟


بیو گرافی

شرکت Hewlett-Packard معروف به HP یکی از قطب‏‌های اصلی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات در جهان است که در بیش از 170 کشور دنیا مشغول به فعالیت بوده و محدوده‏ گسترده‏ای از تجهیزات الکترونیکی شامل چاپگر، سرورهای قدرتمند، لپ ‏تاپ، دستگاه‏‌های جانبی و نرم‏‌افزارهای مدیریت شبکه را تولید می‏‌کند.

شرکت HPE

پس از تقسیم اچ پی به دو بخش HPE و HP INC شرکت Hewlett Packard Enterprise رسالت دارد به طور مستمر محصولات و سرویس ها را با توجه به فناوری روز و متناسب با روند رو به جلو بازار به بهترین شیوه فراهم نماید. این شرکت محصولاتی با ارزش و کیفیت بالا به همراه مشاوره و پشتیبانی سرویس را در یک بسته ارائه می دهد که یکی از تحولات اساسی این شرکت است. HPE صنایع را با تمرکز بر روی سرور، استوریج، شبکه های سیمی و بیسیم، سیستم های هم گرا، نرم افزار، سرویس ها و کلود با سفارشی سازی راه حل ها و استراتژی های تامین مالی رهبری و هدایت خواهد کرد. این شرکت همچنین بیان کرده ” ما می توانیم راه حل های درست تکنولوژی را برای اهداف منحصربفرد شرکت شما فراهم کنیم.”

حرکت رو به جلو

شرکت ها نیازمند این هستند که در حرکت سریع و رو به جلوی محیط اطراف به طور مداوم برای تغییر آماده باشند و همچنین از منابع سرشار و سازگار بوده تا بتوانند با تغییرهای همیشگی کسب و کارها به راحتی کنار بیایند، این همان دلیلی است که HPE ساخته شد تا به سازمان ها کمک کند نوآور و در رقابت بمانند و به سرعت ایده ها را به عمل و نتیجه تبدیل کنند. این شرکت به بهترین وجه تجهیز شده تا پلی بسازد از دنیای حال حاضر شرکت های IT به جایی که نیاز دارند باشند. نا گفته نماند که این شرکت تنها شرکتی است که تمام نیازهای مشتریان خود از قبیل نرم افزار، سخت افزار و سرویس را ارائه می دهد.

این شرکت به مشتریان خود کمک می کند تا از تکنولوژی روز دنیا برای کاهش زمان تبدیل ایده ها به عمل و نتیجه استفاده بهینه نماید. برخی از مشتریان در حال اجرای محیط های سنتی IT هستند و اکثر آن ها نیز در حال حرکت به سمت زیرساخت های ایمن، ابری و موبایلی هستند و برخی نیز در حال استفاده از ترکیب هر دو دسته ی بالا هستند، فرقی نمی کند در هر کدام ازین دسته ها باشند این شرکت تکنولوژی ها و راه حل هایی فراهم کرده برای کمک به موفقیت آن ها در پیشرفت رو به جلو.

هیولت پاکارد شرکتی است که بیش از 75 سال به طور نوآورانه فعالیت نموده و با نمونه کارهای زیاد و تحقیق و جستجوی جهانی و با کمک توانایی های توسعه ی کارکنان خود نقشه راهی فراهم کرده برای کمک به سازمان ها تا تکنولوژی پلت فرم های سنتی را به سیستم های IT آینده تبدیل نمایند.