همکاری با ما


موفقیت‌هایی که شرکت ارتباطات دوربرد در زمینه ارائه خدمات فن آوری اطلاعات در کشور بدست آورده، نتیجه زحمات همکارانی متعهد، متخصص و کاربلدی است که برای دستیابی به اهداف و سربلندی نام ارتباطات دوربرد صادقانه تلاش می کنند. ما باور داریم که منافع‌مان با منافع سازمان گره خورده و درخشش ارتباطات دوربرد افتخار تک تک اعضای این خانواده بزرگ است.

 

  • در این سامانه و طی فرم های آتی مجموعه اطلاعاتی در قالب گروه های مختلف از شما اخذ می گردد. مقتضی است در تکمیل این اطلاعات نهایت دقت به عمل آید. اگرچه تکمیل بخشی از فیلدها الزامی نیست اما تکمیل همه اطلاعات می تواند در نتایج انتخاب شما مؤثر باشد.

 

  • اطلاعات ثبت شده در این سایت کاملاً محفوظ بوده و به هیچ وجه در اختیار مجموعه ثالث قرار نخواهد گرفت و صرفاً به جهت به کارگیری در مشاغل تعریف شده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

  • توجه داشته باشید تکمیل این اطلاعات هیچ گونه تعهد و بار حقوقی برای شرکت ارتباطات دوربرد ایجاد نمی کند و این مجموعه الزامی برای اشتغال متقاضیان ثبت نام شده ندارد. چنانچه مشاغل پیش بینی شده با مختصات کارجو انطباق لازم را داشته باشد طی تماس های بعدی مراحل کار ادامه پیدا خواهد کرد.

 

  • ملاک تصمیم گیری در بررسی فرم ها، صحت خود اظهاری کاربر می باشد لذا هرگونه مغایرت اطلاعات که باعث ایجاد هزینه های مالی، اداری و حقوقی شود، می تواند از طریق مراجع ذیصلاح مورد پیگیری قرار گیرد.


[recaptcha]