درباره ما


تاریخچه ما

شرکت ارتباطات دوربرد فارس در سال 1387 ، با بهره گیری از متخصصان خبره داخلی و خارجی، با هدف ارائه خدمات آنلاین و توسعه فعالیت های مبتنی بر فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک تاسیس گردید و به منظور دستیابی به اهداف و ماموریت های پیش رو، این شرکت در کنار راه اندازی مرکزداده (Data center)، اقدام به تشکیل تیم های تخصصی نرم افزاری، سخت افزاری و شبکه، متشکل از خبره های کشور نموده است . مرکز داده شرکت ارتباطات دوربرد فارس به عنوان هسته اصلی زیرساخت سرویس های شرکت و منطبق با جدیدترین استانداردهای جهانی احداث گردیده و از پیشرفته ترین تجهیزات رایانه ای برخوردار می باشد . محصولات وخدمات شرکت ارتباطات دوربرد فارس ، آمیزه ای از تکنولوژی های روز دنیا و تجارب و دانش کارگروه های تخصصی و فوق تخصصی شرکت می باشد که در راستای فراهم نمودن خدمات هرچه بهتر و به منظور مرتفع سازی نیازهای هموطنان عزیزمان، مطابق با جدید ترین استاندارد های جهانی می باشد .

فلسفه دوربرد

ما به اصولی پایبند هستیم که پر از ارزشهایی است که از طریق کارآفرینی و کمک به هم نوعانمان به وجود آمده است. فرهنگی که سلسله مراتبی نیست و به معنای واقعی، با هم ساختن را می رساند. حرکتی جمعی برای پرورش نوآوری و پیشرفت دانش بشر در کشوری که پر از استعداد، توانایی و سرمایه است ولی دستاوردهای کمی دارد.ما باور داریم که کارآفرینی زبان مشترکی است که تمام انسان ها را در سراسر دنیا به هم وصل میکند . ما به دنبال خلق کسب کاری استثنایی هستیم، سرمایه های ما کسانی هستند که حاضرند تا همه چیز را بدهند تا چشم انداز خود و ارتباطات دوربرد فارس را محقق سازند. این افراد آماده مقابله با همه چالشهای پیش روی خود هستند تا به موفقیت برسند. آنهایی که از شکست خوردن نمیترسند و میدانند که شکست، کلید موفقیت است. آن ها ماموران تغییر و نوآوری در تمام دنیا هستند و این افرادند که آینده جوامع را شکل می دهند، نه سیاستمداران ! حقیقت وجودی ارتباطات دوربرد فارس، نه یک برنامه است، نه یک فضا برای کار کردن و نه یک شرکت. ارتباطات دوربرد فارس یک تفکر است. اینجا جایی است که میتوانیم، ایده ها را توانمند کنیم و به آرزوهایی که داریم برسیم و از طریق افرادی که هم فکرمان هستند حمایت شویم. محرک های ارتباطات دوربرد فارس، نه پول است و نه افتخار، بلکه تشویق کردن و حمایت از هم نوعانمان در مسیر سفرشان …

مأموریت دوربرد

این شرکت ماموریت دارد تا با ایجاد زیر ساخت های اصلی و متمایز زمینه جذب، استقرار و توسعه صنایع مرتبط با IT و نیاز مند به IT را فراهم ساخته و با توسعه قابلیت های مدیریتی توجه ای ویژه به فناوری های روز و تکیه بر منابع انسانی متخصص و با انگیزه، در بازاریابی، مدیریت و اجرای پروژه های ملی و بین المللی حوزه فاوا و صنایع وابسته به عنوان یک پیمانکار عمومی ایفای نقش نماید. در این رهگذر با توجه به وجود زیر ساخت های برتر فناوری اطلاعات قابلیت سرویس دهی به سازمانها، صنعتگران و مشتریان مرکز داده و ایرانیان را دارا می باشد .
برخی از ویژگی های ما


99.9%
تعهد برخط بودن سرویس

258
تعداد نمایندگی ها

5
استان تحت پوشش


89730
تعداد مشتریان24 ساعت / 7 روز پشتیبانی آنلاینپشتیبانی آنلاین رایگان

همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی و مشاوره ای در امور خدمات ارائه شده توسط شرکت ارتباطات دوربرد فارس می باشند.

بیشتر بخوانید


24 / 7 مشاوره آنلاین

جهت مشاوره در امور سرویس ها و خدمات شرکت ارتباطات دوربرد فارس هم اکنون با همکاران ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانیدمجوزها و گواهی نا مه ها

شرکت ارتباطات دوربرد دارای مجوز از سازمانها و نهادهای ذی ربط و با بهره گیری از نیرو های متخصص دارای گواهینا مه های بین المللی و استفاده از آخرین تکنولوژی شرکت های فعال در زمینه فن آوری اطلاعات آسودگی خاطر مشترکین را در انتخاب فراهم می آورد.


شورای عالی انفورماتیک


سازمان نظام صنفی رایانه کشور


سازمان فناوری اطلاعات


سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی


رایپ


انجمن انفورماتیک ایران


مایکروسافت
شرکت vmware
CPANEL
میکروتیک
سیسکو
HP

logo-samandehi