گلکسی A80 امروز چگونه ظاهر خواهد شد !

اخبار در دوربرد۶

برطبق آگهی منتشر شده در صفحه رسمی شرکت سامسونگ و ارائه یک تیزر تبلیغاتی سری جدید گوشی های Galaxy A در رویداد گلکسی 10 آوریل ( امروز ) رونمایی خواهند شد.گوشی هیجان انگیز با سه دوربین کشویی و چرخشی دارای تکنولوژی انتشار صدا بانام  گلکسی A80 پرچم دار گوشی های سری A  خواهد بود.

همانطور که اشاره شد سامسونگ در صفحه تبلیغاتی خود با انتشار یک تیزر تبلیغات، رونمایی از Galaxy A80 در رویداد 10 آوریل 2019  (21 فروردین 98 ) را تضمین کرد.بر طبق اطلاعات موجود این گوشی به همراه سه گوشی دیگر سری A  با نام ، Galaxy A40 ،Galaxy A90 و Galaxy A70  معرفی خواهد شد.

در این تیزر تبلیغاتی Galaxy A80 با سه دوربین کشویی و چرخشی نمایش داده شد که میتوان در صورت نیاز به عنوان دوربین پشت و یا دوربین جلو (سلفی ) آن را تغییر وضعیت داد و از بهترین کیفیت برای عکس های سلفی بهره مند شد، ضمن اینکه پنهان بودن دوربین های گوشی در حالت عادی از مزیت های امنیتی برای این گوشی خواهد بود.

ایده ساخت دوربین تاشو و چرخشی به همراه تکنولوژی پخش صدا که بلندگوی مکالمه، صدا را از طریق پخش امواج صوتی در سطح نمایشگر گوشی و ارتعاش روی سطحش منتقل میکند، نیاز به اسپیکر مکالمه را برطرف کرده و با فراهم کردن امکان حذف بریدگی های ناچ گوشی صفحه نمایشگر را به صورت چشمگیری افزایش خواهد داد.

 

این بار شرکت سامسونگ برای تولید گلکسی A80 بر اهداف گیمینگ و کیفیت تصویر تمرکز دارد, این افزایش صفحه نمایش نسبت به ابعاد و قطر بدنه به گونه ای است که  میتواند جایگزین جالبی برای Galaxy S10 و Galaxy S10e باشد. تاکنون هیچ پلتفرم خاص و اطلاعات دقیق و رسمی از سوی شرکت Samsung منتشر نشده اما به هر حال گلکسی A80 مدل پرطرفدار و هیجان انگیزی برای رونمایی در این رویداد خواهد بود و ما گزارش رخداد های دقیق این رویداد را به همراه مشخصات کامل گوشی در روزهای آتی با شما به اشتراک خواهیم گذاشت و شما نیز با مراجعه به آدرس میتوانید این رویداد را به صورت زنده مشاهده نمایید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *