حکایت پهنای باند اختصاصی Dedicated bandwidth، همان حکایت 4 دیواری اختیاری است. برای خداحافظی با ناکامی‌ها و دغدغه‌های پهنای باند اشتراکی و شروع تجربه‌ای آرامش‌بخش در استفاده از اینترنت همین‌جا در این صفحه بمانید. اصلاً فلسفه پهنای باند اختصاصی یا اینترنت شخصی یا اینترنت اختصاصی در انواع سرویس‌های اینترنت پرسرعت  دوربرد چیست؟ درباره مزایای پهنای باند اختصاصیDedicated bandwidth،  چه‌حرف‌هایی برای گفتن است؟ ما اینجا هستیم که تمامی ابهامات ذهنی شما عزیزان طرفداران فناوری را برطرف کنیم.

فسسفه پهنای باند اختصاصی دوربرد چیست؟

در ابتدا به سراغ مفهوم پهنای باند bandwidth یا عرض باند با ذکر یک مثال برویم. مثالی ملموس برای پهنای باند لوله‌های انتقال آب است. واضح است که وقتی قطر لوله آب بزرگ‌تر باشد، امکان انتقال آب بیشتری از یک نقطه‌به‌نقطه دیگر وجود دارد. پهنای باند هم همین است، هر چه پهنای باند بیشتری وجود داشته باشد، امکان انتقال اطلاعات بیشتری را از یک نقطه‌به‌نقطه دیگر داریم. به عبارتی پهنای باند یا عرض باند به شما می‌گوید به‌طور هم‌زمان چند بیت می‌تواند از کنار هم رد شوند یا در طول محیط ارتباطی شما با شبکه جابه‌جا شوند.
پهنای باند می‌تواند دردو حالت زیر باشد:

 • اشتراکی Shared
 • اختصاصی Dedicated

پهنای باند اختصاصی: ۴ دیواری اختیاری

بهترین راه توضیح اینترنت اختصاصی مقایسه آن با سرویس‌های اینترنت اشتراکی رایج است. به زبان خودمانی ماجرای پهنای باند اختصاصی ازاینجا شروع می‌شود که سرویس‌دهنده‌های خدمات اینترنتی ازجمله دوربرد قسمتی از پهنای باند را به‌طور کامل در اختیار مشترک قرار می‌دهند. اما در سرویس‌های اینترنت اشتراکی کل پهنای باند بین مشترکین تقسیم می‌شود. بدیهی است که مشترک در ازای پرداخت هزینه بیشتر نسبت به سرویس‌های اشتراکی از مزایای ویژه خدمات پهنای باند اختصاصی بهره‌مند خواهد شد. در نتیجه مشترک با آرامش خاطر و تضمین از اینترنت خریداری‌شده در جهت هدف خود استفاده می‌کند.

پهنای باند اختصاصی :گزینه طلایی برای شما

اگر شما از طرفداران بازی‌های درجه‌یک آنلاین هستید و یا صاحب مشاغل اینترنتی هستید که مرتباً از سرعت کم و قطع ارتباط با درگاه بانکی و یا دیگر سامانه‌های مورداستفاده‌ی خود نظیر CRM  شاکی هستید، سرویس اینترنت پهنای باند اختصاصی گزینه طلایی برای شما می‌باشد.

مزایای پهنای باند اختصاصی را دست کم بگیرید!!

در فضای کسب‌وکارهای پر رقیب امروزی با استفاده از اینترنت شخصی قابل‌اعتماد و سریع می‌توان قدمی بزرگ در جلو زدن از رقبا برداشت. این داستان سردراز دارد اما در یک نگاه مزایای ویژه اینترنت شخصی یا اینترنت اختصاصی شامل همه موارد زیر است:

 • پهنای باند اختصاصی سرویسی تضمینی با سرعت دانلود و آپلود برابر است.
 • عدم محدودیت در مقدار حجم مصرفی وعدم نیاز به خرید ترافیک از مزایای محبوب این سرویس است.
 • کاربران به‌هیچ‌عنوان در ساعات اوج مصرف، با نوسان روبرو نخواهند شد.
 • در سرویس‌های اینترنت پهنای باند اختصاصی، به علت استفاده از بسترهای ارتباطی پایدارتر ازجمله وایرلس، فیبر نوری و … دیگر چالش‌هایی مانند فاصله از مرکز مخابراتی و تغییرات لینک به علت نویز روی خط و نیز پهنای باند محدود، از بین می‌رود.

بهره‌مندی از خدمات Dedicated bandwidth دوربرد تنها با یک تماس تلفنی

مهمانان عزیز سایت دوربرد، جهت بهره‌مندی از خدمات اینترنت اختصاصی ارتباطات دوربرد و مشاوره کامل، همکاران ما گوش‌به‌زنگ منتظرتان هستند. لطفاً با شماره ۰۷۱۳۲۱۱۰ تماس بگیرید. به‌علاوه در ادامه هر آنچه را که باید درباره این نوع سرویس بدانید، شرح داده‌ایم.

هر آنچه را که شما باید درباره خدمات پهنای باند دوربرد بدانید:

خودتان مصرف خودتان را ردیابی و قضاوت می‌کنید! در ابتدای سفارش، دوربرد دسترسی نمایش نمودارهای مصرف را در اختیارتان قرار می‌دهد و شما می‌توانید خود قضاوت و تصمیم‌گیری کنید و مقدار درخواست خود را کاهش یا افزایش دهید.

خصوصیات خدمات پهنای باند اینترنت اختصاصی دوربرد:

 • استقرار همکاران متخصص فنی مقیم در تمامی شهرهای استان‌های فارس، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و خراسان رضوی جهت پاسخگویی سریع‌تر
 • تضمین ارائه سرویس پایدار از ۹۹.۵% تا ۹۹.۹%
 • ارائه میزان پهنای باند 1 مگابیت بر ثانیه تا بی‌نهایت
 • بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات
 • پشتیبانی فنی ۲۴/۷ حتی در ایام تعطیل و ارائه سیستم مانیتورینگ

امکان‌سنجی بدون هزینه:

در فرایند نصب و راه‌اندازی سرویس پهنای باند اختصاصی دوربرد، منظور از امکان‌سنجی بدون هزینه این است که دوربرد این فرصت را به درخواست‌کنندگان سرویس اینترنت شخصی می‌دهد تا قبل از خرید سرویس از امکانات و نحوه عملکرد این سرویس با توجه به نیازهای خود آگاهی پیدا کنند و انتخاب و تصمیم بهینه‌تری داشته باشند.

خدمات قبل از فروش دوربرد:

 • بازدید فنی از مراکز
 • ارائه‌ی طرح‌های مختلف بر اساس اولویت‌های مشتری
 • ارائه‌ی زمان‌بندی دقیق از برنامه‌ها
 • راه‌اندازی و تحویل خدمات به مشتری

جای هیچ نگرانی نیست. فرایند نصب و راه‌اندازی سرویس اینترنت شخصی در صورت موفق بودن نتیجه‌ی امکان‌سنجی میدانی، بر اساس توافق انجام‌شده و با طی نمودن روندهای مالی، در زمان کم انجام می‌شود. بعد از بهره‌مندی از خدمات دوربرد، یک مسئول مشتری از کارشناسان تیم امور مشتریان سازمانی دوربرد، به مشتری اختصاص داده می‌شود که تا پایان قرارداد، کلیه‌ی درخواست‌های مشتری را مستقیماً پیگیری می‌کند.

همراهی دقیقه‌به‌دقیقه پشتیبانی دوربرد با شما

اهمیت و حساسیت بیشتر خدمات پهنای باند اختصاصی نسبت به بقیه سرویس‌ها بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ بنابراین دوربرد با تلاش بر داشتن مجرب‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌ها در مجموعه خود درجهت خروجی هرچه بهتر قدم برداشته است. مفتخر هستیم که هرگونه سؤال یا نظر یا انتقادات شما کاربران وفادار یا تازه‌واردان محترم درزمینه ی خدمات اینترنت پهنای باند اختصاصی به دست ما برسد.

www.qde.ir

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اینترنت ADSL2+

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست