سامانه مدیریت دامپروری دامبان

نرم افزار دامبان اولین و تنها سامانه آنلاین مدیریت یکپارچه دام و دامپروری فارسی زبان می باشد .درکنار دسترسی از طریق اینترنت به این سامانه به منظور تسهیل فرآیندهای کاری و مدیریتی اپلیکیشن های تحت اندروید ، اپل و ویندوز فون آن نیز تولید و آماده بهره برداری می باشد…

سامانه مدیریت منابع انسانی کوشا

سامانه کوشا به منظور کنترل هایی از قبیل : ساعات ورود و خروج کارکنان، ثبت مرخصی ها، ماموریت ها و شرح وظایف، برای شرکت های مربوطه طراحی شده است. این سامانه تمام مراحل را به طور دقیق انجام داده و گزارش گیری انجام می دهد. تمام این مراحل توسط سامانه و دستگاه اثر انگشت انجام می شود.

سامانه ارتباط با مشتری رایوت

سامانه رایوت، به منظور ارتباط شرکت با مشتری طراحی شده است که این طراحی متناسب با هر شرکتی، متفاوت است. مشترکین می توانند درخواست های خود را در این سامانه ثبت کنند. این سامانه دارای : اطلاعات کاربری مشترکین، سرویس های خریداری شده، ارتباط بین شرکت و مشترکین و شکایات است.

سامانه پیگیری نهاد های دامی (سپند)

سامانه سپند به منظور تسهیل و نظارت بر نحوه توزیع خوراک دام واحد های دامپروری طراحی شده است. در این سامانه ، راستی آزمایی، نظارت و کنترل کیفی خوراک های دام تولیدی از صفر تا صد انجام و رصد می شود.

فهرست