سرور مجازی (VPS)

سرویس پردازشی

350

هزار تومان ماهیانه

CPU 6 cores

RAM 16 Gig

فضای ذخیره سازی 200Gig

ترافیک ماهیانه نامحدود

سیستم عامل انتخابی

سرویس سازمانی

300

هزار تومان  ماهیانه

CPU 4 cores

RAM 12 Gig

فضای ذخیره سازی 150Gig

ترافیک ماهیانه نامحدود

سیستم عامل انتخابی

سرویس تجاری 

200

هزار تومان ماهیانه  

CPU 4 cores

RAM 8 Gig

فضای ذخیره سازی 100Gig

ترافیک ماهیانه 500 Gig

سیستم عامل انتخابیAccounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

سرویس حرفه ای 

160

هزار تومان ماهیانه

CPU 4 cores

RAM 6 Gig

فضای ذخیره سازی 80Gig

ترافیک ماهیانه 400 Gig

سیستم عامل انتخابی

سرویس استاندارد

130

هزار تومان ماهیانه  

CPU 2 cores

RAM 4 Gig

فضای ذخیره سازی 60Gig

ترافیک ماهیانه 300 Gig

سیستم عامل انتخابی

سرویس اقتصادی

100

هزار تومان ماهیانه

CPU 2 cores

RAM 2 Gig

فضای ذخیره سازی 40Gig

ترافیک ماهیانه 200 Gig

سیستم عامل انتخابی

سرویس پایه

80

هزار تومان ماهیانه

CPU 1 CORE

RAM 1 Gig

فضای ذخیره سازی 30Gig

ترافیک ماهیانه 100 Gig

سیستم عامل انتخابی 

سایت ابر دوربرد cloud.dourbord.ir ارایه دهنده های سرویس های متعدد VPS در انواع پکیج ها با مدیریت از سمت مشتری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

ادامه مطلب...

VPSیا سرور مجازی چیست؟

(VPS (Virtual Private Server یا سرورمجازی، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ (Hosting) بوده، که در واقع همان ماشین‌مجازی با مجازی‌سازی می‌باشد. VPS امکان دسترسی root و نصب نرم‌افزارهای سیستمی را فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری هایی مانند Xen، vmware ESXI یا Microsoft Hyper-V و با بهره‌گيري از سخت افزارهاي قدرتمند و پيشرفته،  يک سرور فيزيکي به چندين VPS با امکانات يکسان يا متفاوت تقسيم مي‌شود. گاهی از سرور مجازی به عنوان (VDS (Virtual Dedicated Server نيز نام مي‌برند.

سرور مجازی اختصاصی (VPS) برای چه کسانی میتواند مفید باشد؟

سرور اختصاصی مجازی (VPS) برای صاحبان وبسایت‌هایی که به منابع سیستمی بیشتر و قابل اطمینان‌تر نیاز دارند و یا به ترافیک بیشتری احتیاج دارند و قصد دارند تا سایت و یا کسب‌وکار خود را گسترش داده و به تجارت الکترونیک  بپردازند انتخابی ایده‌آل است. VPS با در اختیار گذاشتن قابلیت استفاده از سیستم عامل‌های مجزا و مستقل و شخصی‌سازی‌ها می‌تواند برای صاحبان کسب‌وکار امنیت بالاتری به ارمغان بیاورد.

هر VPSکه روی سرور اصلی ایجاد می‌شوند کاملاً به‌صورت مستقل عمل می‌کنند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند، در نتيجـه VPSهـاي موجود بر روي يک سـرور مي‌توانند از سيستم‌هاي عامل متفاوت و نرم افزارهاي مختلف و نسخه‌هاي متفاوتي از نرم‌افزار استفاده نمايند و وابسته به پلن آن، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل حافظه اصلي (RAM)، فضاي ديسک‌سخت (SSD) را به‌صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار خواهد داشت.

مهم‌ترين مزاياي استفاده از VPSها در مقايسه با ساير سرويس‌هاي ميزباني، هزينه بسيار کمتر VPSها نسبت به سرورهای اختصاصي و استقلال عمل‌کرد نسبت به سرويس‌هاي نمايندگي (Reseller/Shared Hosting) می‌باشد به شکلی هزينهVPSها در بسياري از اوقات بسیار کمتر از هزينـه سـرورهاي اختصاصـي بوده ولي تمامی امکانات آن‌هـا را دارا مي‌باشد.

در واقع این سرویس برای افرادی طراحی شده‌اند که نیاز به سرور دارند اما هزینه‌های آن برایشان مقرون به‌صرفه نمی‌باشد. همچنين هرVPS مي‌تواند به تعداد دلخواه IPاختصاصي نيز داشته باشد. در مجموع از ديد کاربر نهايي، VPS درست همانند يک سرور اختصاصي بوده و کاربر به هيچ عنوان تفاوتي را در نحوه عملکرد و کيفيت خدمات اين دو مشاهده نخواهد کرد.

 

سرور مجازی شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس

سرورهای مجازی (VPS) شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس ضمن در اختیار قراردادن منابع اختصاصی، سطح بالاتری از عملکرد و امنیت را برای وب‌سایت‌ها فراهم می‌کنند. این سرورها برای سایت‌های پربازدید و یا سایت‌هایی که میزان بالایی از منابع را مصرف می‌کنند و نیازمند سرعت بالا در ایران می‌باشند و یا نیازمند تنظیماتی خارج از استانداردهای سرویس‌های اشتراکی هستند، بهترین انتخاب است.

این سرویس مناسب جهت استفاده سازمان‌ها و ادارات دولتی با توجه به امنیت داده‌ها می‌باشد و امکان نصب هر گونه سیستم عاملی بر روی آن‌ها موجود می‌باشد. شما می‌توانید سرور مجازی ویندوز و یا لینوکس را از شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس خریداری نمایید.

 

نصب و راه‌اندازی اولیه سرور

سرورهای مجازی شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس به صورت پیش‌فرض، خام و فقط با نصب سیستم عامل ارائه می‌شوند و هزینه‌ها بابت منابعی است که در اختیار مشتریان محترم قرار می‌گیرند و به درخواست مشتریان، نصب و کانفیگ اولیه سرور، توسط این شرکت انجام می‌شود.

 

مدیریت و نگهداری دائمی سرور

با انتخاب سرویس پشتیبانی و مدیریت سرور، نگهداری و کلیه تنظیمات اولیه سرور به‌صورت بهینه شده توسط شرکت مهندسی ارتباطات دوربرد فارس صورت می‌پذیرد. همچنین موارد امنیتی اعم از فایروال سخت افزاری، پشتیبان‌گیری‌های منظم و برنامه‌ریزی شده و مانیتورینگ برای بازدهی هرچه بهتر و استفاده هرچه بهینه‌تر از منابع سرور توسط کارشناسان این شرکت انجام می‌شود.

 

ویژگی‌های سرور مجازی ( VPS ) ایران
 • ترافیک نامحدود
 • درصورت نیاز به بارگذاری سیستم عامل‌های دیگر امکان بارگذاری ISO برای تغییر سیستم عامل فراهم است
 • استفاده از فضای ذخیره‌سازی SSD
 • میزبانی در دیتاسنتر اختصاصی ارتباطات دوربرد فارس
 • بکارگیری از تجهیزات HP و DELL
 • 20 گیگابایت فضای بک‌آپ رایگان
 • Firewall سخت افزاری
 • تحویل بلافاصله پس از تصدیق هویت سفارش‌دهنده
 • مجازی‌سازی با هسته اختصاصی
 • پشتیبانی به صورت 7/24
 • پورت شبکه 1000 Mb/s به‌صورت اشتراکی
 • دارای لینک‌های متعدد و آپ‌تایم نزدیک به 99%