اینترنت ساختمان ها و مجتمع های مسکونی

اینترنت بدون محدودیت تعداد کاربر و پرسرعت

در نظر گرفتن خدمات اینترنت ویژه مجتمع های مسکونی، تجاری و برج ها، با فراهم ساختن امکان دسترسی آسان، سریع و با کیفیت به اینترنت پرسرعت ساختمان ها و مجتمع ها، ساکنان این ساختمان ها را از درگیری با ضوابط اداری مراکز مخابراتی بی نیاز می کند.

خدمات اینترنت ویژه ساختمان های تجاری و مسکونی

یکی از نیاز های ضروری در یک ساختمان یا مجتمع های تجاری و مسکونی، امکان اتصال به اینترنت با کیفیت و مناسب است. این در حالیست که کیفیت پایین خطوط تلفن یا فیبر نوری بودن خطوط و یا دیگر موارد، محدودیت هایی را برای کاربران به وجود آورده که دسترسی به اینترنت، چالشی برای کاربران شده است.

شرکت ارتباطات دوربرد به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت وایرلس در کشور، با ارائه بهترین راهکارها , برای این دسته از کاربران، خدمات اینترنت مرکزی ساختمان را با کیفیت بالا و پرسرعت را برای دسترسی به اینترنت در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی، در نظر گرفته است.

چرا دوربرد؟

خدمات اینترنت مرکزی ارائه شده توسط شرکت ارتباطات دوربرد، برای برج‌ها و ساختمان‌ها چندین مزیت دارد که عبارتند از:

check اینترنت با سرعت بالا

خدمات اینترنت مرکزی دوربرد، ارتباط اینترنتی با سرعت بالا را فراهم می‌کند که برای کسب و کارها و ساکنان برج‌ها و ساختمان‌ها ضروری است. با سرعت بالاتر اینترنت، کاربران می‌توانند به سرویس‌های آنلاین دسترسی پیدا کنند، ویدئوها را استریم کنند و فایل‌ها را به سرعت و با کارایی بالا دانلود کنند.

check اتصال پایدار

خدمات اینترنت مرکزی دوربرد، اتصال پایدار را فراهم می‌کند و تضمین می‌کند که کاربران به صورت نامحدود به اینترنت دسترسی داشته باشند. این خصوصیت برای کسب و کارهایی که برای عملیات روزانه خود به اینترنت نیاز دارند بسیار مهم است.

check صرفه‌جویی در هزینه

با استفاده از خدمات اینترنت مرکزی دوربرد، می‌توان در هزینه ها صرفه‌جویی کرد، به خصوص برای برج‌ها و ساختمان‌هایی با تعداد ساکنین بالا. با مرکزی کردن خدمات اینترنت، مالکان ساختمان می‌توانند با ارائه خدمات بهتر، هزینه را برای ساکنین کاهش دهند.

check مدیریت آسان

خدمات اینترنت مرکزی مدیریت راحتی دارند، زیرا مرکزی هستند و می‌توانند از یک مکان تک نظارت و مدیریت شوند. این باعث می‌شود که رفع مشکلات و اطمینان از اینکه اینترنت به خوبی کار می‌کند، آسان‌تر باشد.

check افزایش امنیت

خدمات اینترنت مرکزی دوربرد می‌تواند ویژگی‌های امنیتی بهبود یافته‌ای مانند فایروال و نرم‌افزار ضد ویروس ارائه دهد تا کاربران را در برابر تهدیدات آنلاین محافظت کند. این مورد برای کسب و کارهایی که با اطلاعات حساس سروکار دارند بسیار مهم است.

مزایای راه اندازی اینترنت مرکزی برای ساختمان ها و مجتمع های تجاری و مسکونی

خدمات ارتباطات دوربرد

اینترنت وایرلس

خانگی و تجاری

سرویس های ابری

خرید هاست، دامنه و سرور

پهنای باند اختصاصی

سرعت تا بینهایت

خدمات تلفن وُیپ

تلفن درون شبکه و سازمانی

اینترنت پوینت تو پوینت

سرویس اینترنت اختصاصی