از IGI تا ORIGINS

از IGI تا ORIGINS

این بار IGI با نام ORIGINS درسال2021 باز میگردد.پس از انتظار گیمر ها برای انتشار سری سوم و سال ها سکوت توسعه دهندگان، این ماموریت مخفی چگونه خواهد بود؟ بازی چگونه رقم خواهد خورد؟

 

 

 

ماموریت مخفی دیوید جونز برای پس گرفتن چیپ آی ام پی که توسط سازمان جاسوسی روسیه سرقت شده و چالش های این ماموریت سری سیر داستانی بازی نام آشنای (IGI (i`m going in است که اولین بار در سال 2000 منتشر شد و محبوبیت ویژه ای در بین گیمیر های جهانی کسب نمود درپی این استقبال کم نظیرسری دوم در ادامه ی سیرداستانی این بازی با عنوان Covert Strike  مشهور به IGI 2 به بازار عرضه شدکه بر خلاف تنوع های موجود،واقعی نبودن صدای تیراندازی ،حمل سلاح محدود، عدم نمایش دقیق وضعیت جونز در فیلم های بازی، انتظارات هواداران را به خوبی برآورده نکرد و پس از چند سال سکوت، توسعه دهندگان با انتشار یک تیزر کوتاه مدعی ساخت سری سوم این بازی و انتشار آن در سال 2021 شدند.

دلیل انتشار این ویدو ارائه دیدگاه ها ،حمایت ها وایدهای هوادران و گیمیر ها در زمان ساخت مراحل اولیه بازی است.بر طبق گفته جونز، شما این بار برای ساخت سری سوم بازی میتوانید نظرات، انتقادات  و حمایت های خود را جهت ارتقا و طراحی مطلوب بازی از طریق DISCORD یا FACEBOOK  بیان کنید.

برطبق گفته فلودین مدیرعامل استدیو تادمن و نیزعنوان جدید(IGI 3(we`re going in این سری از بازی حالت (CO-OP  (CO-OPERATIRE  و آنلاین دارد که دیوید جونز این بار هم نقش اول داستان را خواهد داشت ،اما تاکنون  هیچ پلتفرم خاصی  برای آی جی ای سه ارائه نشده است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *