لایه رویی

بخشی از خدمات شرکت ارتباطات دوربرد

پهنای باند اختصاصی

بهره برداری از اینترنت با ظرفیت و کیفیت بالا به صورت اختصاصی برای کسب و کار ها و سازمان ها

اینترنت وایرلس

با اینترنت wireless سرعت 10 برابر از اینترنت‌های خانگی و فوق العاده را تجربه کنید.

پهنای باند اشتراکی

به موجب پهنای باند اشتراکی تعدادی از مصرف کنندگان به یک اتصال اینترنت دسترسی دارند که میزان سرعت و هزینه آن اتصال بین مصرف کنندگان تقسیم می‌شود.

دیتا‌سنتر

هاست لینوکس دوربرد ، هاست کامل و با سطح کارایی و امنیت بالا با قابلیت اجرای انواع زبان‌های برنامه‌نویسی

سرویس +ADSL2

فناوری است كه برای برقراری ارتباط با سرعت بالا و هزینه مقرون به صرفه در اختيار كاربران خانگی قرار گرفته است.

تلفن ثابت سازمانی

ارتباطی که از طریق بستر شبکه و با استفاده از پروتکل های پیشرفته ، امکان برقراری مکالمات را فراهم می‌کند.

شرکت ارتباطات دوربرد

خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس

خدمات اینترنت وایرلس، امروزه به عنوان یکی از محبوب‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های ارتباط با اینترنت برای مصرف‌کنندگان، نقش بسزایی در زندگی روزمره آن‌ها ایفا می‌کند. با ارائه خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس، مشتریان می توانند از سرعت بالا و پایداری بیشتری بهره‌مند شوند و بدون نیاز به کابل اختصاصی اینترنت، ارتباط خود را با اینترنت برقرار نمایند. خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس، طراحی شده است تا با ارائه امکانات امنیتی، پشتیبانی 24 ساعته و مدیریت دسترسی کاربران، به نیازهای ارتباطی مشتریان پاسخ دهد و تجربه یک ارتباط پایدار، سریع و مطمئن را برای آن‌ها فراهم کند. با دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس، مشتریان می‌توانند به راحتی به اینترنت دسترسی پیدا کنند و کارهای مختلفی مثل استفاده از شبکه‌های اجتماعی،استریم و بازی آنلاین، گوش کردن به موسیقی، تماشای ویدئو، و دانلود فایل و … را به راحتی انجام دهند.

اینترنت پرسرعت وایرلس

خرید آنلاین سرویس

اخذ نمایندگی دوربرد

تست سرعت

خرید هاست و دامنه ارتباطات دوربرد

شرکت ارتباطات دوربرد

خرید هاست و دامنه و سرور اختصاصی

برای راه‌اندازی وب‌سایت یا اپلیکیشن خود، خرید هاست و دامنه و یا سرور اختصاصی، انتخابی اساسی و حیاتی است. با خرید هاست و دامنه، شما می‌توانید آنلاین حضور داشته باشید و از این طریق کسب درآمد کنید. به عنوان یک کاربر، شما می‌توانید یک طرح هاست اشتراکی یا اختصاصی را خریداری کنید که می‌تواند با سرعت بالا و پایدار، بسته به نیاز های شما، پاسخگوی نیازهای شما باشد. اگر برنامه دارید که وب‌سایت شما همیشه در دسترس باشد و ترافیک بالایی دارد، با خرید واحد های هاست و سرور اختصاصی، می‌توانید این موضوع را بهبود ببخشید. در مورد خرید سرور اختصاصی، باید بدانید که این خدمت به شما این امکان را می‌دهد تا کنترل کامل بر روی سرور خود داشته باشید و بتوانید از این طریق، با سرعت بالا و پایدار، به مشتریانتان خدمات ارائه کنید.

ارتباطات دوربرد

شرکت ارتباطات دوربرد ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس

شرکت ارتباطات دوربرد، ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس، مطمئن، پایدار و با سرعت بالا، برای مشتریانی است که به دنبال یک ارتباط با اینترنت پایدار و پرسرعت هستند. تیم متخصص و حرفه ای در واحد پشتیبانی، به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته در خدمت مشترکین گرامی اینترنت شرکت دوربرد هستند.

خدمات ارتباطات دوربرد

اینترنت وایرلس

خانگی و تجاری

سرویس های ابری

خرید هاست، دامنه و سرور

پهنای باند اختصاصی

سرعت تا بینهایت

خدمات تلفن وُیپ

تلفن درون شبکه و سازمانی

اینترنت پوینت تو پوینت

سرویس اینترنت اختصاصی