سامانه پیامک تبلیغاتی

همانطور که می‌دانید، امروزه ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی به یکی از الزامات سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف تبدیل گردیده و در نتیجه می‌بینیم که اکثر اصناف و کسب وکارها مانند بانک‌ها، دفاتر ثبت شرکت، سازمان‌ها، آژانس‌های هواپیمایی، فروشگاه‌های اینترنتی و به خصوص تجارت‌های آنلاین، جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه‌های سازمانی اطلاع رسانی خود به سمت سامانه‌های ارسال پیام کوتاه انبوه رو می‌آورند و از پنل اس ام اس استفاده می‌کنند.

سامانه پیامکی چیست؟

همانند پنل ارسال ایمیل ( پست الکترونیک) که به شما اجازه ارسال و دریافت ایمیل را می‌دهد، سامانه ارسال پیامک شرکت ارتباطات دوربرد فارس، یک پنل مشابه در اختیار شما قرار می‌دهد برای ارسال و دریافت پیامک استفاده می شود.

سامانه پیامکی چه کمکی به شما خواهد کرد؟

یکی از اصول های اولیه هر کسب و کاری، جذب مشتریان جدید و اطمینان از وفاداری مشتریان قدیمی می باشد، پنل ارسال پیام کوتاه شرکت ارتباطات دوربر فارس می‌تواند در هر دو مورد به شما کمک کند بدین صورت که پیامک می‌تواند به یکی از ساده‌ترین، موثرترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های بازاریابی و اطلاع رسانی برای تجارت شما تبدیل شود.

وب‌ سرویس و افزونه‌های پیامکی برای CMS ها

یکی از مزیت های اصلی سامانه پیام کوتاه شرکت ارتبطات دوربرد فارس قابلیت اتصال و به کارگیری آن در نرم‌افزارهای مختلف اعم از سیستم‌های مدیریت محتوا، نرم افزار های حسابداری و حقوق و دستمزد و ..  است. جهت استفاده از این سامانه ی ارسال پیامک،  به راحت‌ترین شکل و با استفاده از چند خط کدنویسی ساده و آماده، نرم افزار مورد نیاز خود را مجهز به قابلیت ارسال و دریافت پیام کوتاه نمایید.

چگونه پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنیم ؟

با ثبت نام در سامانه پیام کوتاه شرکت ارتباطات دوربرد فارس، می توانید به شماره های مورد نظر و یا شماره های شهرها و استانهای سراسر کشور پیامک تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی ارسال نمایید. با خرید سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی، علاوه بر قابلیت ارسال و دریافت پیامک های انبوه، مدیریت سامانه، تنظیم زمان ارسال پیامک ، تعداد ارسال و یا انتخاب شهر و استان و انتخاب نوع شماره های دایمی یا اعتباری در اختیار شما قرار می گیرد.

شماره های فعال شهر ها و مناطق در تمام سامانه های پیام کوتاه نصب شده اند، و شما میتوانید براحتی به مناطق هدف خود پیام کوتاه ارسال نمایید.

کلیه سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه، دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک و دریافت پیامک می باشند که با پیش شماره های خاصی شروع میشود و مشترکین می توانند علاوه بر ارسال پیامک، توسط شماره پیامک اختصاصی خود، دریافت پیامک نیز داشته باشند.

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه

مهمترین قابلیت سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک انبوه به منظور تبلیغات و یا اطلاع رسانی می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی می توان به خوانده شدن تقریبا 95% این نوع تبلیغ اشاره نمود. شایان ذکر است که با استفاده از پیامک های تبلیغاتی، محدودیت های مکانی وسعت تبلیغات به صورت کامل حذف می شود و در مدت زمان بسیار اندکی تبلیغات شما در سراسر کشور و یا شهر خاصی توزیع می گردد.

مدیریت کامل تبلیغات و گزارش گیری از آنها، حذف هزینه های توزیع تبلیغات و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی از دیگر ویژگی های اس ام اس های تبلیغاتی محسوب میشود.

مزایای تبلیغات با پیام کوتاه

به صورت کلی از مزایای اصلی استفاده از پیام کوتاه در اطلاع رسانی و تبلیغات می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

۱– سرعت بالای ارسالپیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات است که سرعت ارسال (پخش) بالایی دارد بعنوان مثال اگر  مراسمی قرار است در تاریخ و ساعتی مقرر برگزار شود ( بعنوان مثال آغاز شروع حراج و یا قرعه کشی) در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی اس ام اس های انبوه می باشد.

۲– ماندگاری : علی رقم تبلیغ های محیطی و بیلبورد ها، پیامک های تبلیغاتی برای مدت زیادی در تلفن های همراه باقی می ماند و در صورتی که دریافت کننده پیامک نیاز به برقراری ارتباط با سازمان و یا کسب و کار شما  داشته باشد، می تواند به راحتی اطلاعات تماس شما را در آرشیو پیامک های دریافتی مشاهده نماید.

۳– دسترسی سریع  و فراگیر:  با توجه به فراگیری دسترسی به تلفن های همراه، که در بیشتر اوقات شبانه روز در دسترس استفاده کنندگان قرار دارد، مخاطبان به محض اینکه نیاز به بازخوانی و یا انتقال پیامک به مخاطبی خاص داشته باشند، به راحتی و با سرعتی باورنکردنی این کار انجام می پذیرد.

۴– خواندن اکثریت مشترکین : در بانک اطلاعاتی شماره های تماس موبایل های مشترکین، شرکت ارتباطات دوربرد فارس، شماره های نامعتبر حذف گردیده است و این فرآیند در بازه های زمانی خاص به روزرسانی می گردد پس اکثر مخاطبین پیامک های دریافتی دارای شماره های معتبر دریافت می باشند.

۵– حذف توزیع کننده : ارسال اس ام اس تبلیغاتی از معدود روش های تبلیغاتی می باشد، که نیازی به ابزار و افراد خاص جهت نشر ندارد و با سرعت بسیار بالا و  بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافه، توزیع می شود.

۶– مخاطب هدفمندیکی از مهمترین مزایای ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی شرکت ارتباطات دوربرد فارس، برخورداری از امکان هدفمند سازی مخاطبین می باشد.

۷- هزینه متناسب: چاپ کاتالوگ و برشورهای تبلیغاتی و توزیع آن برای هر مخاطبین انبوه هزینه های بالایی را به شرکت و یا کسب و کار متحمل می نماید. علاوه بر این مدیریت تعداد مخاطبین در ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی بسیار آسان و کم هزینه می باشد.

 

 

 • تعامل با مشتری
 1. ارسال زمان بندی
 2. ارسال هوشمند
 3. ارسال هوشمند زمان دار
 4. ارسال متناظر
 5. ارسال متناظر زمان دار
 6. نظرسنجی و قرعه کشی
 7. آزمون ساز پیامکی
 8. برگذاری مسابقه پیامکی
 9. تایید کد های دریافتی و قرعه کشی
 10. ارسال خودکار کد
 11. ارسال خودکار شماره
 12. بررسی هوشمند پیامک های دریافتی
 13. امتیاز دهی به مخاطب
 14. پیامک اعتباری
 15. تولید محتوا
 16. نوبت دهی
 17. تحلیلگر و فیلتر پیامک
 18. افزایش اعتبار به مخاطبین دفترچه تلفن
 19. ارسال کارت ویزیت
 20. پاسخ زماندار
 21. لیست ویژه
 • پیامک صوتی
 1. تبدیل خودکار متن به صوت
 2. بارگذاری فایل صوتی اختصاصی
 • وب سرویس و API
 1. دسترسی کامل به وب سرویس
 2. نمونه کد Github
 3. مستندات وب سرویس
 4. آزمایشگاه افزونه پیامکی
 5. تولید فرم عضویت دفترچه تلفن HTML
 6. وب سرویس خدماتی
 • خطوط عمومی و اختصاصی
 1. خطوط 6 و 8 رقمی ارسال انبوه
 2. خط اختصاصی هدیه 1000 (14 رقمی)
 3. خط اختصاصی هدیه 5000 (12 رقمی)
 4. قابلیت انتخاب خطوط اختصاصی هدیه
 5. خرید آنلاین خط اختصاصی دلخواه

قابلیت های سامانه ارسال پیامک انبوه

برخی از قابلیت های منحصر به فرد سامانه پیام کوتاه شرکت ارتباطات دوربرد فارس به شرح زیر می باشد:

 • امکانات اولیه
 1. ارسال پیامک تکی
 2. ارسال پیامک انبوه
 3. ارسال پیامک صوتی تکی
 4. ارسال پیامک صوتی انبوه
 5. گزارش پیامک های ارسالی
 6. بازگشت اعتبار پیامک های ناموفق
 7. ارسال پیامک به خارج از ایران
 • جذب مشتری
 1. ارسال بر اساس محله، منطقه و شهر
 2. ارسال بر اساس مشاغل
 3. ارسال به کد پستی (همراه اول و ایرانسل)
 4. ارسال بر اساس نقشه (پیامپ)
 5. ارسال بر اساس سن و جنسیت
 6. ارسال بر اساس لحظه حضور (BTS)
 7. ارسال تدریجی
 • نگهداری مشتری
 1. دفترچه تلفن
 2. گروه بندی دفترچه تلفن
 3. ارسال پیامک به دفترچه تلفن
 4. ارسال هوشمند پیامک به دفترچه تلفن
 5. عضویت خودکار در دفترچه تلفن
 6. لغو عضویت خودکار در دفترچه تلفن
 7. پیامک مناسبت و یادآور پیامکی
 8. پاسخ خودکار بر اساس پیامک دریافتی
 9. یادآوری زماندار
 10. پیامک سر رسید
 11. گنجینه پیامک
 • تنظیمات و پشتیبانی
 1. پشتیبانی تلفنی، آنلاین و ایمیل
 2. راهنمای آنلاین سامانه
 3. ایجاد همکار
 4. نامحدود
 5. شارژ آنلاین سامانه
 6. تراکنش های مالی (ریز جزئیات هزینه ها)
 7. ارسال از موبایل
 8. ایمیل پیامک
 9. انتقال پیامک به موبایل
 10. ارسال فکس و ایمیل با دریافت پیامک